Významné ocenění pro prof. Josefa Kroba a prof. Jana Zouhara

16. 11. 2018

Bez popisku

Mistry světa v přiměřeně vágní konceptuální analýze se pro rok 2018 stává dynamické duo Jan Zouhar a Josef Krob! Po třech letech nezdarů, omylů, pokusů pochopit pravidla a smutné ironie konečně vše klaplo. V konkurenci tří dalších týmů pánové skórovali téměř v každém kole, jen v tom posledním si dovolili zvolnit a zdravili diváky na stadionu A11. Jejich výkon byl dobrý, což nikdo nečekal. Nezastavil je "Štefánik", který nezastavil nikoho, do zásadního trháku se profesoři dostali díky pojmu "identita". Peloton pak již jen nevěřícně sledoval, že jejich tipy jsou inteligentní. Tým byl sehraný: vždy, když Josef Krob polohlasně vykřikoval údajné správné odpovědi, Jan Zouhar ho poklepal hůlkou. Na skvělém druhém místě se umístil tým druhého ročníku, medailovou třetí až čtvrtou příčku obsadily dva týmy. První z nich, ve složení paní vedoucí katedry a paní sekretářka, ukázal vnitřní sílu a v dalších letech od něj lze čekat kvalitní výkony na hranici evropského rekordu. Druhý, rovněž medailový tým Nepodmíněných, tj. trojnásobných obhájců titulu, letos trochu doplatil na restriktivní formát soutěže, tedy na fakt, že došlo málo lidí, protože se na to vykašlali. Úspěšný čtvrtý ročník přiměřeně vágní konceptuální analýzy tedy máme za sebou a můžeme si s klidným srdcem říci, že máme nejlepší vágně konceptuální profesory nejen na celém světě, ale dokonce i na celé Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity. Sláva vítězům, poražení zůstali doma.